Zitten er gluten in gort?

Net trek in een ouderwetse gortenpap zoals oma hem maakte of gewoon benieuwd of gort glutenvrij is? Wij zochten het voor je uit!

Een stukje geschiedenis

Gerst  wordt al eeuwenlang verbouwd en werd vorige eeuw nog volop gegeten in de vorm van gort/parelgort. Er kwam een ander graansoort in beeld, namelijk tarwe en raakte daardoor in de vergetelheid.  Gerst is een grassoort en kennen we eigenlijk als belangrijkste ingrediënt voor ‘gerstenat’ oftewel bier. Daarnaast wordt het veelvuldig gebruikt als veevoer. 

Wat is gort?

Gort is kortweg gepelde gerst. Het is eigenlijk een gerstekorrel waarvan de zemel (het vliesje) om de korrel is weg geslepen. Bij parelgort wordt er net zo lang geslepen tot de korrel rond van vorm is. 

Wel of niet glutenvrij?

De hamvraag is natuurlijk, is gort glutenvrij? Helaas is dit niet het geval, omdat gort valt onder gerst. Het bevat ongeveer 5 tot 8 procent gluten. Staat er dus gort of parelgort op de menukaart of het etiket: vermijd dit dan.

Glutenvrije producten

Nieuwsgierig geworden naar gerst? Leer dan het artikel bevat gerst gluten!

Bronnen

Healthline. Is barley gluten free.

Yam Glutenvrij. Help hoe lees ik etiketten.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

RSS
Facebook
Facebook
Twitter